No documents found.

Aktualności - bądź na bieżąco!

22
01
Dawno nie słyszeliście nowych lektorów?

Nadrabiamy zaległości! Tym razem chcieliśmy Wam zaproponować aż osiem bardzo ciekawych głosów. Uwierzcie, że wbrew obiegowej opinii, tu ilość idzie w parze z jakością! Zapoznajcie się z głosami Agnieszki, Michała, Mateusza, Pauliny, Justyny, Krzysztofa, Pawła i Błażeja.


28
12
Regulamin ver. 1.2

Od 01 stycznia 2019 roku wchodzi w życie zmiana regulaminu oraz polityki prywatności serwisu mikrofonika.net Aktualne wersje dokumentów znajdą Państwo w swoich panelach klientów oraz pod adresem: Regulamin, Polityka Prywatności.


21
12
Wszystkiego najlepszego na Święta i Nowy Rok!

Po pierwsze, dziękujemy za mijający rok! To był bardzo intensywny czas, i mamy nadzieję, że mieliście przynajmniej tyle samo radości ze wspólnej pracy co nasza ekipa. W przyszłym roku życzymy Wam jeszcze więcej, jeszcze bardziej ekscytujących projektów oraz czasu i zdrowia na ich realizację. Do usłyszenia!


01
10
Jarosław Łukomski oficjalnie w bazie

Czy TEN ciepły, niski tembr trzeba komuś przedstawiać? Na rynku lektorskim od końca lat osiemdziesiątych, niemal od początku wśród najbardziej lubianych przez Polaków głosów. Od dziś oficjalnie dostępny w naszym banku.


04
09
Ogłoszenie wyborcze!

Kochani zbliżają się wybory samorządowe. Jak przy każdej tego typu okazji pragniemy przypomnieć, że nie wszyscy lektorzy biorą udział w produkcjach politycznych. Pozostałe głosy zachęcamy do pracy podwójną gażą. Dlatego lojalnie uprzedzamy drogich klientów, by produkcje polityczne kalkulowali w swoich kampanijnych budżetach na zasadzie "MOJA STAWKA x 2". Dziękujemy i zapraszamy!


12
07
Strzałkowski dostępny codziennie w II grupie!

Duże zmiany u Przemysława Strzałkowskiego, lektora popularnego programu Usterka, stacji TVN Fabuła czy Eurobanku. Przemka znajdziecie teraz tylko u nas i w dodatku w bardzo atrakcyjnej, drugiej grupie cenowej. Zapraszamy, ten głos przekonuje od pierwszego słowa!


02
07
Nowe głosy z południa Europy

Prosto z Madrytu i Lizbony do pierwszej grupy naszego banku - Marina i Marcos, czyli język hiszpański i portugalski w atrakcyjnej cenie do Waszej dyspozycji!


24
05
Zobacz swoje ulubione głosy!

Jak co roku, w kwietniowy weekend nad polskim morzem spotkały się najpiękniejsze głosy polskich mediów. Zobacz jak wyglądają i bawią się Twoi ulubieni lektorzy! Obserwuj nasz kanał na YouTube i bądź z nami na Facebooku! Dużo się dzieje!


11
04
Uwaga! Ważna informacja dla naszych klientów!

W piątek 11 kwietnia, pracujemy znacznie krócej niż zwykle. O 15:00 zamykamy budkę, a kontakt z nami może być mocno utrudniony. Wybaczcie, to się zdarza tylko raz w roku. 4OSL - IV Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów wzywa...


03
04
Nowi native speakerzy!

Ukraiński i rosyjski to języki, którymi perfekcyjnie włada Roman - od dzisiaj w 1 grupie cenowej. Ponadto przedstawiamy czwórkę fantastycznych lektorów z Serbii - Tatjana, Bojana, Goran i Vladimir są do Waszej dyspozycji w grupie 2. Zapraszamy!


< Previous 123456789101112131415161718192021 Next >
Wyświetlono 1 - 10 z 203 artykułów
Archiwum aktualności