Więcej niż pierwszy internetowy
bank głosów w Polsce!

YOUR CHOICE
= YOUR VOICE

Więcej niż 450 profesjonalnych
lektorów.
Więcej niż 3.000 zadowolonych klientów.
Więcej niż 65.000 nagrań.

Zobacz JAK TO DZIAŁA

  • Więcej niż pierwszy internetowy bank głosów w Polsce!
    YOUR CHOICE = YOUR VOICE
    Więcej niż 450 profesjonalnych lektorów. Więcej niż 3.000 zadowolonych klientów.
    Więcej niż 65.000 nagrań.

Aktualności - bądź na bieżąco!

03.12
2019

Ho! Ho! Ho! Tuzy! Tuzy! Tuzy!

Zbliżają się Mikołajki, a takiego prezentu jaki dla Was przygotowaliśmy próżno szukać nawet w Domu Harrods’a. Crème de la crème. Barbara Kałużna, Małgorzata Kościelniak, Krzysztof Banaszyk, Jarosław Boberek... plus miła niespodzianka - Blanka :) Od teraz oficjalnie w naszym banku!

30.09
2019

Nowy regulamin

Szanowni klienci oraz lektorzy, uprzejmie informujemy, że z dniem 01 października 2019 roku zmienił się regulamin naszego serwisu. Logując się do swoich paneli zostaniecie poproszeni o zatwierdzenie nowego regulaminu. Dziękujemy! Aktualne wersje dokumentów znajdą Państwo w swoich panelach klientów oraz pod adresem: Regulamin, Polityka prywatności
16.09
2019

Wrzesień nowe niesie

Wrzesień nieodzownie kojarzy się z końcem wakacji i początkiem wzmożonej pracy. By go Wam umilić, chcemy Wam przedstawić osiem nowych głosów. Co niniejszym z wielką przyjemnością robimy :)

13.09
2019

Ogłoszenie wyborcze!

Kochani przed nami wybory. Jak przy każdej tego typu okazji pragniemy przypomnieć, że nie wszyscy lektorzy biorą udział w produkcjach politycznych. Pozostałe głosy zachęcamy do pracy podwójną gażą. Dlatego lojalnie uprzedzamy drogich klientów, by produkcje polityczne kalkulowali w swoich kampanijnych budżetach na zasadzie "MOJA STAWKA x 2". Dziękujemy i zapraszamy!

23.07
2019

Delikatnie odświeżyliśmy naszą stronę.

Mogliście przegapić to ważne wydarzenie, bo zmiany dotyczą głównie silnika. Poprawiliśmy czytelność, szybkość reakcji, podnieśliśmy wydajność w wersji na urządzenia mobilne i stacjonarne oraz rozszerzyliśmy ochronę SSL. Teraz zielona kłódeczka chroni nie tylko panel, ale całą witrynę.

16.07
2019

Nowy głos w banku - Mirosław Utta.

Prawdziwa legenda polskiej branży lektorskiej. 20000 „szeptanek", ponad 400 audiobooków, czyli wyśmienity warsztat plus ogromne doświadczenie. Ten dźwięczny, charakterystyczny tembr, na pewno doda prestiżu Twojej produkcji. Więcej w Waszych panelach klientów.

06.05
2019

Ogłoszenie wyborcze!

Kochani przed nami wybory. Jak przy każdej tego typu okazji pragniemy przypomnieć, że nie wszyscy lektorzy biorą udział w produkcjach politycznych. Pozostałe głosy zachęcamy do pracy podwójną gażą. Dlatego lojalnie uprzedzamy drogich klientów, by produkcje polityczne kalkulowali w swoich kampanijnych budżetach na zasadzie "MOJA STAWKA x 2". Dziękujemy i zapraszamy

09.04
2019

Uwaga klienci banku głosów Mikrofonika!

Zbliża się nasze wielkie branżowe święto tj. 5OSL - V Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów. W związku z tym wydarzeniem w piątek 12 kwietnia pracujemy tylko do 16:00. A i w weekend możemy być znacznie mniej dyspozycyjni niż zwykle. Wybaczcie!

03.04
2019

Czas na nowe głosy zza granicy.

Tym razem duża przewaga płci pięknej. Niemcy, Wielka Brytania, Słowenia i Rumunia z mężczyzną z RPA na czele!

22.01
2019

Dawno nie słyszeliście nowych lektorów?

Nadrabiamy zaległości! Tym razem chcieliśmy Wam zaproponować aż osiem bardzo ciekawych głosów. Uwierzcie, że wbrew obiegowej opinii, tu ilość idzie w parze z jakością! Zapoznajcie się z głosami Agnieszki, Michała, Mateusza, Pauliny, Justyny, Krzysztofa, Pawła i Błażeja.