Więcej niż pierwszy internetowy
bank głosów w Polsce!

YOUR CHOICE
= YOUR VOICE

Więcej niż 450 profesjonalnych
lektorów.
Więcej niż 3.000 zadowolonych klientów.
Więcej niż 65.000 nagrań.

Zobacz JAK TO DZIAŁA

  • Więcej niż pierwszy internetowy bank głosów w Polsce!
    YOUR CHOICE = YOUR VOICE
    Więcej niż 450 profesjonalnych lektorów. Więcej niż 3.000 zadowolonych klientów.
    Więcej niż 65.000 nagrań.

Aktualności - bądź na bieżąco!

22.10
2020

"Dary jesieni" - sześć nowych głosów.

"Dary jesieni" - tak postanowiliśmy nazwać ten październikowy nabór lektorów. Małgorzata, Marek i Piotrek od tej chwili w naszym banku. Do tego Nel i Bruno, którzy dołączają do głosów dziecięcych. I na deser Piotr Bąk, piekielnie mocny typ z grupy trzeciej. Zapraszamy.

13.07
2020

Anglojęzyczna płeć piękna atakuje!

USA oraz Wielka Brytania wysyła pozdrowienia i "puszcza oczko" naszym klientom. Heather, Anna-Jane i Isabel polecają się do współpracy!

27.05
2020

Nowe głosy

Omne Trinum Perfectum. Zgodnie z tą łacińską sentencją przedstawiamy Państwu troje nowych lektorów. Waldemar "Mistrz Dubbingu" Barwiński, Jacek "The Witcher" Rozenek i jedyna przedstawicielka płci pięknej - Diana Giurow. Polecamy!

09.03
2020

Nowe głosy

Borowiec, Dziduch, Ferenc, Kondraciuk, Odija, Władyniak, Świątek oraz dwoje lektorów "świeżej krwi" (Jendroszek i Kowalski). Miks młodości i doświadczenia, debiutanci i starzy wyjadacze, czyli dla każdego coś miłego. Wchodzimy w marzec wyważając drzwi! Tu nie ma co pisać, tu trzeba odsłuchiwać i zamawiać!

18.12
2019

Zmiany w cenniku od 01 stycznia 2020

Uwaga! Ważna informacja. 01 stycznia 2020 zmienimy obowiązującą od 2017 roku tabelę cennikową. Jak wiecie, bardzo zależy nam na tym, by uzyskać kompromis między oczekiwaniami lektorów i budżetami klientów. Dlatego jeśli jesteś naszym stałym współpracownikiem i terminowo regulujesz płatności, koniecznie porozmawiaj z nami o indywidualnym rabacie. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, by zmiana była dla Ciebie i Twojej firmy jak najmniej odczuwalna.

03.12
2019

Ho! Ho! Ho! Tuzy! Tuzy! Tuzy!

Zbliżają się Mikołajki, a takiego prezentu jaki dla Was przygotowaliśmy próżno szukać nawet w Domu Harrods’a. Crème de la crème. Barbara Kałużna, Małgorzata Kościelniak, Krzysztof Banaszyk, Jarosław Boberek... plus miła niespodzianka - Blanka :) Od teraz oficjalnie w naszym banku!

30.09
2019

Nowy regulamin

Szanowni klienci oraz lektorzy, uprzejmie informujemy, że z dniem 01 października 2019 roku zmienił się regulamin naszego serwisu. Logując się do swoich paneli zostaniecie poproszeni o zatwierdzenie nowego regulaminu. Dziękujemy! Aktualne wersje dokumentów znajdą Państwo w swoich panelach klientów oraz pod adresem: Regulamin, Polityka prywatności
16.09
2019

Wrzesień nowe niesie

Wrzesień nieodzownie kojarzy się z końcem wakacji i początkiem wzmożonej pracy. By go Wam umilić, chcemy Wam przedstawić osiem nowych głosów. Co niniejszym z wielką przyjemnością robimy :)

13.09
2019

Ogłoszenie wyborcze!

Kochani przed nami wybory. Jak przy każdej tego typu okazji pragniemy przypomnieć, że nie wszyscy lektorzy biorą udział w produkcjach politycznych. Pozostałe głosy zachęcamy do pracy podwójną gażą. Dlatego lojalnie uprzedzamy drogich klientów, by produkcje polityczne kalkulowali w swoich kampanijnych budżetach na zasadzie "MOJA STAWKA x 2". Dziękujemy i zapraszamy!

23.07
2019

Delikatnie odświeżyliśmy naszą stronę.

Mogliście przegapić to ważne wydarzenie, bo zmiany dotyczą głównie silnika. Poprawiliśmy czytelność, szybkość reakcji, podnieśliśmy wydajność w wersji na urządzenia mobilne i stacjonarne oraz rozszerzyliśmy ochronę SSL. Teraz zielona kłódeczka chroni nie tylko panel, ale całą witrynę.