Więcej niż pierwszy internetowy
bank głosów w Polsce!

YOUR CHOICE
= YOUR VOICE

Więcej niż 450 profesjonalnych
lektorów.
Więcej niż 3.000 zadowolonych klientów.
Więcej niż 65.000 nagrań.

Zobacz JAK TO DZIAŁA

  • Więcej niż pierwszy internetowy bank głosów w Polsce!
    YOUR CHOICE = YOUR VOICE
    Więcej niż 450 profesjonalnych lektorów. Więcej niż 3.000 zadowolonych klientów.
    Więcej niż 65.000 nagrań.

Aktualności - bądź na bieżąco!

17.05
2021

Mistrzowie, Mistrzów, Mistrzom, Mistrzami, Mistrzach.

Aż mamy gęsią skórkę. Od dzisiaj Panowie Orlicz, Bonaszewski oraz Orłowski oficjalnie w naszym banku! Trzy piekielnie dobre głosy. Tych Panów chyba nie trzeba polecać.

01.04
2021

20 lat Mikrofoniki!

Nasza firma urodziła się dokładnie 1 kwietnia 2001 roku! Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Wami już dwie dekady! Dziękujemy Wam za te lata! Z tej okazji budujemy dla Was już siódmą wersję panelu. Niedługo premiera!

09.03
2021

Trzy nowe głosy w czterech językach!

Anglia, Turcja i Belgia to kraje, z których pochodzą nasze nowe, męskie głosy. Zleć nagranie, odbierz plik i ciesz się wysokim prestiżem swoich produkcji!

22.10
2020

"Dary jesieni" - sześć nowych głosów.

"Dary jesieni" - tak postanowiliśmy nazwać ten październikowy nabór lektorów. Małgorzata, Marek i Piotrek od tej chwili w naszym banku. Do tego Nel i Bruno, którzy dołączają do głosów dziecięcych. I na deser Piotr Bąk, piekielnie mocny typ z grupy trzeciej. Zapraszamy.

13.07
2020

Anglojęzyczna płeć piękna atakuje!

USA oraz Wielka Brytania wysyła pozdrowienia i "puszcza oczko" naszym klientom. Heather, Anna-Jane i Isabel polecają się do współpracy!

27.05
2020

Nowe głosy

Omne Trinum Perfectum. Zgodnie z tą łacińską sentencją przedstawiamy Państwu troje nowych lektorów. Waldemar "Mistrz Dubbingu" Barwiński, Jacek "The Witcher" Rozenek i jedyna przedstawicielka płci pięknej - Diana Giurow. Polecamy!

09.03
2020

Nowe głosy

Borowiec, Dziduch, Ferenc, Kondraciuk, Odija, Władyniak, Świątek oraz dwoje lektorów "świeżej krwi" (Jendroszek i Kowalski). Miks młodości i doświadczenia, debiutanci i starzy wyjadacze, czyli dla każdego coś miłego. Wchodzimy w marzec wyważając drzwi! Tu nie ma co pisać, tu trzeba odsłuchiwać i zamawiać!

18.12
2019

Zmiany w cenniku od 01 stycznia 2020

Uwaga! Ważna informacja. 01 stycznia 2020 zmienimy obowiązującą od 2017 roku tabelę cennikową. Jak wiecie, bardzo zależy nam na tym, by uzyskać kompromis między oczekiwaniami lektorów i budżetami klientów. Dlatego jeśli jesteś naszym stałym współpracownikiem i terminowo regulujesz płatności, koniecznie porozmawiaj z nami o indywidualnym rabacie. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, by zmiana była dla Ciebie i Twojej firmy jak najmniej odczuwalna.

03.12
2019

Ho! Ho! Ho! Tuzy! Tuzy! Tuzy!

Zbliżają się Mikołajki, a takiego prezentu jaki dla Was przygotowaliśmy próżno szukać nawet w Domu Harrods’a. Crème de la crème. Barbara Kałużna, Małgorzata Kościelniak, Krzysztof Banaszyk, Jarosław Boberek... plus miła niespodzianka - Blanka :) Od teraz oficjalnie w naszym banku!

30.09
2019

Nowy regulamin

Szanowni klienci oraz lektorzy, uprzejmie informujemy, że z dniem 01 października 2019 roku zmienił się regulamin naszego serwisu. Logując się do swoich paneli zostaniecie poproszeni o zatwierdzenie nowego regulaminu. Dziękujemy! Aktualne wersje dokumentów znajdą Państwo w swoich panelach klientów oraz pod adresem: Regulamin, Polityka prywatności